Файно маркет №121

Файно маркет №121

Файно Маркет №121 по адресу Кировоградская область, пгт Компанеевка, ул. Парковая,12-а

В наших магазинах

есть возможность оплаты покупок банковской картой

Файно Маркет вмещает в себя весь необходимый ассортимент товаров: бакалея, гастрономия, молочная продукция, свежие овощи и фрукты, кондитерские изделия, алкогольные напитки, табачная продукция, бытовая химия, хозяйственные мелочи и многое другое.

В компании «Вересень Плюс» работает трудолюбивая и профессиональная команда, которая всегда готова обслужить Вас на наивысшем уровне. Компания «Вересень Плюс» гарантирует высокое качество реализуемых продуктов и отсутствие просроченных товаров. Мы постоянно работаем над усовершенствованием ассортимента в наших магазинах. Наша цель – реализация Ваших желаний и потребностей!

В наших магазинах есть возможность оплаты покупок банковской картой.

Посмотреть на карте
Формат магазина Маркет самообслуживания
Время работы 07:00-21:00
Площадь магазина 242,19м2
оставить комментарий
Оценка
captcha
комментарии
01 июня/ 2015
Татьяна

Найкращий магазин в Компаніївці! Вибір продукції шикарний, особливо сподобався асортимент молочних продуктів, хімії та макаронних виробів, а ще завжди свіжі фрукти та овочі. Дякуємо Вам за чудовий магазин, та приємних продавців!

14 мая/ 2016
Вікторія

Магазин Дуже чудовий, але продавцям потрібно навчитися вести себе. Я кожного дня відвідую цей магазин і постійно чую плітки та поливання брудом прямо за касою і при покупцях своїх же співробітників.Навчіть Катерину Бірзул, як потрібно вести себе на робочому місці.

17 февраля/ 2017
наталка

Дякуємо за ціни і обслуговування !!! але прохання щоб продавці одягали "перчатки" або одноразові пакети на руки коли набирають печиво...й привчали покупців до елементарної культури та гігієни....

17 февраля/ 2017
Сергій

Покупці набирають печиво "голими" руками...відсутні елементарні норми і умови гігієни !!!!!!!!!!!!

27 февраля/ 2017
Максим

Доброго дня! Я був у "Файно - маркет" м.Кропивницький, "мірорайон Горний"...там курку гріль готують по половинці /гомілка і лико/...доступна ціна 47 - 53 грн...має попит..у нас, смт Компаніївка, готують періодично кури гріль...вартість 110 - 130 грн.. не кожна людина може собі дозволити здійснити таку покупку..тому можливо і готують її у нас періодично бо не сильно беруть...пропозиція - готувати по пів курки і вам буде торгівельний оборот і людям буде більш доступно..!!! ДЯКУЄМО !!!

07 января/ 2018
Инга

Була в Файно 30.12.17. Апельсини на половину гнилі, сир цвілий. А печиво це просто жах: крихт в коробках більше ніж печива. Таке враження що вони там зібралися від самого відкриття.

Покрытие территории