Файно маркет №161

Файно маркет №161

Файно Маркет №161 по адресу с. В.Виска, ул. Центральная, 68

В наших магазинах

есть возможность оплаты покупок банковской картой

Файно Маркет вмещает в себя весь необходимый ассортимент товаров: бакалея, гастрономия, молочная продукция, свежие овощи и фрукты, кондитерские изделия, алкогольные напитки, табачная продукция, бытовая химия, хозяйственные мелочи и многое другое.

В компании «Вересень Плюс» работает трудолюбивая и профессиональная команда, которая всегда готова обслужить Вас на наивысшем уровне. Компания «Вересень Плюс» гарантирует высокое качество реализуемых продуктов и отсутствие просроченных товаров. Мы постоянно работаем над усовершенствованием ассортимента в наших магазинах. Наша цель – реализация Ваших желаний и потребностей!

В наших магазинах есть возможность оплаты покупок банковской картой.

Посмотреть на карте
Формат магазина Маркет самообслуживания
Время работы 07:30-21:00
Площадь магазина 145м2
оставить комментарий
Оценка
captcha
комментарии
10 февраля/ 2018
Гость

Купила подгузники, на витрине ценник жёлтый, по акции 173 грн. Кассир Лукина Наталья, вместо 173грн выбила 230.60грн. Вот так акция. Не внимательные продавцы. Дорогие покупатели - Будьте бдительны очень....

01 июня/ 2019
Покупець

Поверніть нам наш Файно маркет, що був раніше. Тих співробітників, нашого адміністратора, Ірину. Не має зараз того комфорту, затишку, порядку, що був.... Напів пусті прилавки. Зараз працюють чужі дівчата, яким зовсім байдуже, що робиться в нашому магазині. Постійні черги, працює тільки одна каса,здач немає, хоча раніше працювало дві каси і таких проблем не було. Бажання не має відвідувати улюблений магазин....

05 июня/ 2019
Покупець

Повністю підтримую. Прилавки пусті, в касі черги... Поверніть той колектив, що був, наших людей і нашого адміністратора!!!!

13 июня/ 2019
Олександр

Приємно здивований! Часто проїздом Великою Високою та зупинявся в магазині. Був незадоволений його роботою - касири насуплені не вітались та були непривітні, проходи були постійно чимось заставлені, на вітринах насипаний товар абияк, дуже брудні полиці та те що на ній, кілька разів натрапляв на неякісний товар та взагалі неприємне враження. Тому кілька місяців минав цей магазин. А от на днях був змушений там зупинитись, та здивувався приємним змінам. Там стало просторіше та чистіше, касир файно привітався та подякував, що ще більше вразило, такого раніше не було. Приємно було бачити енергійних дівчат, а не радянських продавчинь. Хочеться завітати ще. Так тримати!

Покрытие территории